Individuaalselt valmistatavad tallatoed

  Jalalaba diagnostika, konsultatsioon ja individuaalsete tallatugede tellimine toimub  Merimetsa Tervisekeskuses, Paldiski mnt 68a.
Aja broneerimine telefonil 6501322

[/trx_title]

 

[/trx_section]

Individuaalsed tallatoed on kasulikud kõigile, sõltumata teie vanusest või teile meelepärasest spordialast.

Optimaalne toetavus ja mugavus
Individuaalsed tallatoed on kohandatud 100% teie jalalabade jaoks ning need toetavad igat jalalaba kontuuri. Tallatoed sisaldavad meditsiinilistele nõuetele vastavaid materjale, mis on valitud individuaalselt teie vajaduste jaoks, et tagada maksimaalne mugavus.

Tallatoed neelavad põrutusi
Individuaalsed tallatoed pakuvad pehmendust ja põrutuste neeldumist. Individuaalsed tallatoed parandavad jalalabade liikumist, mille kasulikkus väljendub keha füüsilises võimes neeldada põrutusi. Need omadused vähendavad kahjulikke mõjutusi liigestele.

Tallatoed joondavad jalalabasid ja kehaasendit
Individuaalsed tallatoed joondavad korrektselt teie jalalabad ning aitavad säilitada normaalset kehaasendit.

Tallatoed leevendavad mitmeid biomehaanilisi probleeme
Põrutuste neeldumine, parem joondumine ning kehahoiaku muutus avaldub biomehaaniliste probleemide (selja-, puusa- ja põlvevalu) leevendumisel.

Tallatoed aitavad vähendada haigusseisundiest tekkivaid ebamugavusi
Jalalabasid toetades, aitavad individuaalsed tallatoed vähendada ebamugavustunnet, mis on põhjustatud mõnede haigusseisundite tõttu, nagu näiteks plantaarfastsiit, Mortoni neuroom, Achilleuse kõõlus ja artriit.

Tallatoed parandavad sooritusvõimet
Parandades jalalabade õiget liikumist ja kehahoiakut, aitavad individuaalsed tallatoed parandada sooritusi golfiradadel, rattaga sõites või matkates.

Tallatoed vähendavad väsimust
Parandades jalalabade funktsioone, on samuti vähendatud ka väsimustase, mille tulemusena rakendatakse kogutud energia hiljem mingi muu tegevuse jaoks.

Tallatoed on kohandatud teie personaalse vajadusega
Individuaalsete tallatoed on spetsiaalselt disainitud, toetamaks teie individuaalseid biomehaanilisi vajadusi. Koos spetsiaalse meeskonnaga disainitakse ja kavandatakse uusi materjale sportimise paremaks muutmise jaoks ning samamoodi ka tüsistuste leevendamise jaoks.

[/vc_column][/vc_row]